CAMA Proventus

Телефон: (067) 332-19-67

Адрес: с.Зиньков, ул.Затонского, 10, Хмельницкий, Хмельницкая область Показать на карте

О компании

Історія меблевої фабрики «CAMA Proventus» нараховує вже більше 20 років. Наше підприємство з виготовлення м’яких меблів засноване у 1993 році. Меблі «CAMA Proventus» позиціонуються на українському ринку як найбільш оптимальні в співвідношенні ціна/якість, і розраховані на покупця середнього рівня достатку. З самого початку заснування виробництва у нас на підприємстві робився акцент на якості та практичності виробів. Як наслідок, більшість наших меблів служать нашим клієнтам безпроблемно до сьогодні.
Головний принцип роботи - використання тільки високоякісних і екологічно чистих матеріалів, абсолютно нешкідливих для людини.
На території фабрики діє виставковий зал, де можна подивитись як на готові вироби, так і зробити замовлення по каталогу.
Окрім цього, ознайомитися з асортиментом та фото меблів «CAMA Proventus» Ви зможете на нашому сайті cama.km.ua, а наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам з консультацією.
При цьому, ми постійно працюємо над оновленням асортименту продукції, що дозволяє підібрати меблі за смаком кожної людини, допомагаючи нашому клієнту вибрати саме те, що йому потрібно, і при цьому пропонуючи доступні ціни.
З питань дилерства в інших регіонах і областях України, а також оптовим операторам, які володіють торговими майданчиками або інтернет - ресурсами просимо звертатися за тел. (067) 332-19-67.
Наші ціни вас приємно здивують.
Щиро Ваші